Niezwykły czajnik

Niezwykły czajnik

Czajnik, imbryk, bezprzewodowy lub z gwizdkiem, to przykłady urządzenia do gotowania wody. Prostego, znanego od lat, normalnego i zwykłego. Jednak dzisiaj, na rynku pojawiły się już czajniki nieomalże kosmiczne, czajniki, w których gotowanie wody jest procesem bardzo ciekawym i możliwym do podejrzenia.

NOWOCZESNY CZAJNIK

Czajniki elektryczne szklane pozwalają obserwować jak gotuje się w nich woda, dodatkowo dają efekt świetlny i ponadto mają obrotowe dno. Szkło w takich czajnikach jest mocne, hartowane, nie toksyczne, dodatkowo wzmocnione obręczą ze stali nierdzewnej. Rączka, pokrywa i podstawka też wykonane są ze stali nierdzewnej.

Kolor szkła może być biały, wtedy w kuchni, podczas gotowania mamy niebieską poświatę lub możemy wybrać czajnik z zielonym szkłem, czerwonym abo niebieskim. Odpowiednio do koloru szkła, przystosuje nam się poświata gotowanej wody w trakcie jej gotowania.

ODPOWIEDNIE FILTRY

To, że woda jest cały czas czysta w takim czajniku, jak również czyste są jego ścianki, to zasługa odpowiednich filtrów.W czajnikach szklanych zamontowano wymienne filtry, które oczyszczają gotowaną wodę i zbierają zanieczyszczenia ze ścianek czajnika. Dodatkowo, dziobki czajników elektrycznych szklanych, wyposażone są w specjalny filtr z siateczką. Filtry oczyszczają wodę oraz sprzyjają temu, że w czajniku nie osadza się kamień.

EFEKT BUZUJĄCEJ WODY

Do czajnika nalewamy wody, wszystko dokładnie obserwujemy przez szklane ścianki czajnika. W celu zagotowania wody, czajnik włączamy, woda po jakimś czasie zaczyna buzować, dodatkowo, przez oświetlające diody LED, otrzymujemy efektowną poświatę. Podczas gotowania czajnik obraca się na obrotowej podstawce. Efekt gotowania wody jest bardzo ciekawy i interesujący.

CZY CZAJNIKI ELEKTRYCZNE SZKLANE SĄ DROGIE?

Cena takich czajników to normalna cena czajnika elektrycznego bezprzewodowego. Taki czajnik można kupić już w cenach od 100 zł.

Czajniki nie są nawet zbyt drogie w procesie ich eksploatacji.

Czajniki elektryczne szklane są efektowne i bardzo dekorują kuchnię.

Mogą być nawet inspiracją do stworzenia nowego wyglądu naszej kuchni. Woda w czajniku gotuje się bardzo szybko a napoje zaparzone przez tak ugotowaną wodę są bardzo zdrowe.

Czajnik elektryczny szklany może być bardzo oryginalnym i ciekawy prezentem dla bliskiej nam osoby, która lubi w kuchni mieć ciekawe gadżety.

Czajniki elektryczne szklane kupisz na cookstore.pl