Krzesła z baru wchodzą na salony

Klubowa atmosfera w przyjacielskim gronie przeniesiona do domowego salonu ? Czemu nie. Taborety barowe szturmem podbijają coraz więcej nowoczesnych wnętrz. I nic w tym dziwnego, ponieważ otwarte przestrzenie, tak modne w dzisiejszej architekturze domów i mieszkań stwarzają idealne warunki do prowadzenia życia towarzyskiego na całej przestrzeni nieruchomości. Krzesła hokery zaś są idealnym dopełnieniem tej aranżacji i stylu.

Różnorodność form, która wpasuje się w każde wnętrze

Krzesła barowe hokery to nowoczesna forma siedzenia, która może przybrać także klasyczny, elegancki styl pasujący do standardowych wnętrz. Szeroka gama produktów w tym kolorów, materiałów z których zostały wykonane, czy samego designu pozwala na dobór mebli do różnorakich aranżacji. Drewniane taborety na czterech nogach doskonale spiszą się w uniwersalnych mieszkaniach o stylu minimalistycznym, natomiast krzesła z błyszczącą nogą wykonaną ze stali nierdzewnej okazale wkomponują się w nowoczesne wnętrze. Podobnie jest ze wzornictwem kolorów lub doborem materiałów. Oczywiście podążając za obecnymi trendami, Klienci najczęściej wybierają biel, czerń, czerwień, popiel i grafit, ale tak naprawdę wachlarz kolorów jest bardzo bogaty, dlatego każdy dopasuje mebel do swoich potrzeb.

Taborety barowe – czy zastąpią zwyczajne krzesła?

Pewnym jest, że obecna moda na krzesła barowe hokery nieustannie się rozwija i trend zakupu tych krzeseł na potrzeby domowe nie maleje. Dyktuje to zapewne myśl przewodnia obecnego budownictwa, czyli otwarta kuchnia z salonem, oddzielona często “wyspą” lub barkiem. Miejsca te aż się proszą o ustawienie przy nich wysokich krzeseł. Z biegiem czasu okazuje się, że ten kącik jest idealnym miejscem do spożywania posiłków, wypicia kawy, poczytania gazety, lub ploteczek z koleżanką z jednoczesnym pieczeniem ciasteczek. Nie ulega wątpliwości, że mebel ten jest bardzo funkcjonalny. Dzięki regulacji wysokości, każdy, bez względu na wzrost może na nim usiąść i czuć się komfortowo. Dodatkowo możliwość obracania się ułatwia dynamiczność podczas ruchów. Wbrew pozorom krzesła hokery są bardzo stabilne, rzadko ulegają wywrotkom, a także nie rysują podłoża. Czy jednak wyprą z rynku standardowe siedziska o czterech nogach stawiane przy stołach? Czas pokaże.

Urządzając swoją przestrzeń życiową myślimy o wielu aspektach – wygodzie, jakości, kolorach, dodatkach, designie. Wszystko to musi z sobą współgrać tworząc jedną całość tak, aby żyło się nam w tej przestrzeni dobrze. Mając możliwość ustawienia w swym wnętrzu hokerów możemy być pewni, że wybór tych produktów jest tak duży, że na pewno wybierzemy coś dla siebie. Reszta pozostaje naszą fantazją.